Evcil Bengal kedileri çok yetenekli ve sevimli olup bü- yüleyici, göze çarpan yabani bir güzelliğe sahiptirler. Güvenilir, sevecen, uslu ve kararlı bir karakter yapı- ları vardır.Bengal Kaplanlarını andıran tüy yapısı ile dünya çapında bir üne sahiptirler.
Bengal-Kedileri Bengal-Kedileri Bengal-Kedileri Bengal-Kedileri Bengal-Kedileri Bengal-Kedileri
Türkiye'nin en özel Bengal yavruları sitemizde satışta
Büyüleyici ve göze çarpan yabani bir güzelliğe sahip yavrularımız Türkiye'nin en özel Bengal yavrularıdır.

Yavrularımız secereli ve iyi kanların seçkin örneklerinden

Sahibine çok fazla sevgi gösteren Bengal kedileri ilk kez evcil hayvan sahibi olmak isteyenler için harika bir seçimdir.

Galeri
devamı
Damızlık

bengal kedisi

Bengal Kedisi

 

Neden Bengal Kedisi ?

Yerli Bengal kedisi ırkı geliştirmedeki hedef; güzel yabani atasının güçlü bir fiziksel benzerliklerini korumak aynı zamanda yeni yerli cinsin hoş ve güvenilir bir biçimde aile yaşantısına eşlik etmesini sağlamak şeklindedir. Bu nedenle, Bengal kedisinin biçimi kesinlikle kendi atalarını anımsatır. Bengal kedileri yetenekli ve sevimlidirler. Güvenirliliği hoş mizaçlı oluşu ve sevenciliğiyle mevcut olan yabani halini, evinizdeki davranışlarıyla uysallığa ve adeta huzurlu bir ortama dönüştürürler. Uslu ve kararlı bir kedidir. Yürüyüşü, atılan objeleri sahibine geri getirmesi özelliğinden dolayı, ileriye doğru attığınız bir nesneyi alıp geri getirme ve diğer tür oyunları oynama konularında da kolaylıkla eğitebilirsiniz. Ayrıca suyla oynaması tamamen Bengal'e özgüdür. Aktif kedilerdir ve oyun oynamaya daima hazır haldedirler.

Linkler

bengal kedileri
yavrular
satış
damızlık
galeri
iletişim

Bize ulaşın

0533 349 67 44
info@bengalkedileri.com
www.facebook.com/bengalkedisi

Bengal Kedileri 2011 © Tüm hakları saklıdır. tasarım: Osman Ceylan